...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Drogerie dm ruszają z pierwszą w Polsce „Akcją Kasjerską”

W najbliższą sobotę, 6 sierpnia w godzinach 12.00-13.00 wolontariusze z Fundacji im. św. Jadwigi zasiądą przy kasie w drogerii dm we Wrocławiu w Parku Handlowym Galaktyka, przy ul. Ślężnej 130−134. Dzięki zakupom zrobionym w tym czasie przez odwiedzających dm konsumentów Fundacja zbierze środki, które zostaną przeznaczone na projekty wspierające dzieci i młodzież.

dm Drogerie-Markt startują z pierwszą w Polsce „Akcją kasjerską”, która wpisuje się w działania marki mające na celu aktywne uczestnictwo w lokalnej społeczności i wspieranie wybranych inicjatyw społecznych w najbliższym sąsiedztwie. Ta inicjatywa jest koncepcją ugruntowaną w Niemczech, gdzie wolontariusze ze społeczności, a także znani sportowcy, ludzie kultury czy influencerzy regularnie biorą udział w akcjach kasjerskich. Przejmują na pewien czas kasy wybranych sklepów dm, spotykają się i rozmawiają z klientami, a dochód z prowadzonej w tym czasie sprzedaży przekazywany jest na wybrane inicjatywy społeczne i instytucje.

Chcemy być jak najbliżej naszych klientów, także w ich codziennym życiu, pokazywać, że nasze działania naprawdę są w stanie zrobić różnicę poprawiając jakość wzajemnego funkcjonowania we wspólnym środowisku. Interesuje nas wszystko, co dzieje się w zasięgu 10-20 km od naszego sklepu. Kibicujemy, wspieramy, promujemy, a jeśli istnieje taka potrzeba, pomagamy. Otwierając sklep, stajemy się częścią lokalnej społeczności.

Markus Trojansky, General Manager dm w Polsce

Wrocławska akcja kasowa będzie pierwszą w Polsce. Organizowana jest wspólnie z Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowska Fundacją im. Św Jadwigi, której wolontariusze w sobotę 6 sierpnia w godzinach 12.00 – 13.00 będą obsługiwać klientów drogerii. Dzięki zakupom zrobionym w tym czasie przez konsumentów Fundacja zbierze środki, które zostaną przeznaczone na projekty wspierające dzieci i młodzież. Na miejscu, wraz z wolontariuszami obecny będzie także Prezes Fundacji, Pan Kazimierz Pabisiak. Zachęcamy wrocławian do odwiedzenia drogerii dm właśnie w tym czasie.


źrodło: dm

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF