...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

EKSPERCI: Metaverse i jego wpływ na marketing

eksperci metaverse

Jak wirtualny świat wpłynie na otaczający nas świat, a przede wszystkim marketing? Na to pytanie postarają się odpowiedzieć zaproszeni eksperci w ramach pierwszego śniadania społeczności Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie. Już 25 stycznia o godzinie 9:00 w Food Town w Fabryce Norblina.

Czym jest metaverse?

Jest to połączenie wielu istniejących i rozwijanych technologi w celu stworzenia wirtualnego świata. Samo pojęcie po raz pierwszy zostało wykorzystane w 1992 roku przez amerykańskiego pisarza sci-fi Neala Stephensona. Termin opisywał wirtualną przestrzeń 3D już 30 lat temu, a w ostatnich miesiącach zrobił się jednym z głośniejszych projektów firm technologicznych. Obecnie prace nad rozwojem wirtualnego świata ogłosiły takie firmy jak Meta, Microsoft, Epic Games, Nvidia, Apple oraz Baidu.

Już 25 stycznia zapraszamy na pierwsze spotkanie w nowym cyklu EKSPERCI w ramach 12. edycji 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie! W trakcie pierwszego śniadania społeczności eksperci wezmą pod lupę Metaverese. Omówią to, jakie potrzeby może kreować nowy wirtualny świat, jakie zagrożenia oraz korzyści może przynieść branżom, a przede wszystkim spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy będzie hitem najbliższych lat, czy jednak okaże się napompowaną wydmuszką.

Dyskusję poprowadzi Wojciech Krzemień, CEO Gaming Media. W panelu wezmą udział:

  • Jowita Michalska – CEO Digital University
  • Piotr Baczyński – CEO Immersion VR

Poza spotkaniem z ekspertami czeka na ciebie możliwość wymiany poglądów z najbardziej kreatywnymi ludźmi w biznesie. W cudownej strefie Food Town w Fabryce Norblina.
Po więcej szczegółów zapraszamy na wydarzenie na Facebooku.

Weź udział w wydarzeniu

UWAGA!

Ze względu na przepisy obowiązujące w trakcie pandemii, aby uczestniczyć w wydarzeniu, należy przedstawić dokument potwierdzający fakt zaszczepienia przeciwko COVID-19, tj.:

• UNIJNY CERTYFIKAT COVID (UCC) (okazanie dokumentu z kodem QR w wersji drukowanej bądź elektronicznej, np. w aplikacji mObywatel).
• CERTYFIKAT COVID (okazanie dokumentu z kodem QR w wersji drukowanej bądź elektronicznej, np. W aplikacji mObywatel).
• POŚWIADCZENIE przyjęcia szczepionki na COVID-19.

Osoby niezaszczepione muszą okazać aktualny, negatywny wynik tekstu na obecność COVID-19.

partnerzy 50

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF