...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Elon Musk człowiekiem roku

Musk time

Najbogatszy człowiek świata, został wybranym Człowiekiem Roku w prestiżowym plebiscycie organizowanym przez redakcje Time.

Magazyn Time wybiera człowieka roku od niemal stu lat.  Człowiekiem Roku może być ktoś o dużym wpływie na kończący się rok, o którym pamiętać będzie historia. W tym roku padło na Elona Muska. Założyciel przełomowych dla rozwoju technologii firm takich jak PayPal, Tesla oraz SpaceX. Każda z nich wydawała się niemożliwa do zbudowania, a cele dla każdego normalnego człowieka były nieosiągalne.  Właśnie ich realizacja uczyniły Muska najbogatszym człowiekiem świata oraz jednym z najbardziej wpływowych ludzi na ziemi. Mimo tego nadal pozostał on bliski ludziom dzięki ciągłym interakcjom na Twitterze i unikaniu niepotrzebnego przepychu.

Tak o laureacie piszą organizatorzy plebiscytu:

Najbogatszy człowiek na świecie nie posiada domu i ostatnio wyprzedaje swój majątek. Rzuca satelitami na orbitę i zaprzęga do pracy słońce; jeździ stworzonym przez siebie samochodem, który nie zużywa benzyny i prawie nie potrzebuje kierowcy. Wystarczy jedno pstryknięcie palcem, by giełda poszybowała w górę lub runęła w dół. Armia wielbicieli śledzi każdą jego wypowiedź. Marzy o Marsie, przemierzając Ziemię, niepokorny z kwadratową szczęką.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF