...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Gadu-Gadu uruchamia swoją płatną wersje

GG

Z Gadu-Gadu obecnie korzysta wąskie grono osób. Liczebność jednak nie przeszkadza twórcom we wdrożeniu nowego pomysłu. GG Premium, czyli nowy standard konta z płatnym abonamentem już się pojawił, ale czy ma szanse z konkurencyjnymi komunikatorami? Raczej nie.

Kultowe GG pojawiło się w 2000 roku. Platforma była popularna w Polsce i służyła nam jako główny komunikator przed wypromowaniem się Facebooka czy innych portali społecznościowych. Jednak obecnie aplikacja nie jest już tak atrakcyjna jak kiedyś. Platforma toczy walkę o każdego użytkownika, a pozyskanie środków ma zapewnić konto GG Premium.

Od teraz użytkownicy będą mogli korzystać z kont w dwóch formach: Standard oraz Premium. Drugi wariant będzie można pozyskać, opłacając abonament, który wynosi 4,90 zł miesięcznie. Jeśli zdecydujemy się na półroczną subskrypcję, otrzymamy darmowy miesiąc. Przy całorocznym abonamencie zwiększy się to nawet do 3 miesięcy korzystania z usługi Premium gratis.

Płatna wersja konta pozwoli nam cieszyć się aplikacją bez reklam, większą ilość miejsca w galerii, a także da użytkownikom nielimitowane wiadomości i zaproszenia wysyłane z katalogu publicznego. Ponadto otrzymamy pozycjonowanie się w czołówce wyszukiwania w katalogu GG.

Adam Daniluk