...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Generali wręczyło samochody zwycięzcom loterii zorganizowanej na 190. urodziny

Fiaty 500 na 190 urodziny Generali

Klienci Generali, którzy wylosowali w loterii zorganizowanej z okazji 190-lecia Generali nagrody główne, 27 lipca wyjechali z salonu Fiat Euromobil w Warszawie swoimi nowymi hybrydowymi Fiatami 500. W czasie trwania loterii ubezpieczyciel rozdał również ponad 1800 nagród pieniężnych o wartości 100 zł. Generali Polska jest partnerem 11. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Generali przygotowało dla swoich klientów loterię z okazji 190. urodzin. Udział w loterii mogli wziąć wszyscy klienci, którzy od 22 marca do 20 czerwca br., w Generali lub Proama, kupili lub wznowili polisę komunikacyjną w pakiecie z ubezpieczeniem NNW w pojeździe lub z ubezpieczeniem rzeczy osobistych od rabunku i kradzieży z włamaniem z wnętrza pojazdu. Wystarczyło, że opłacili polisę i zarejestrowali się na stronie loterii.

Czerwone, hybrydowe Fiaty 500 wylosowały dwie osoby z Łodzi: Pani Justyna i Pan Marek, a także Pan Dariusz z Żyrardowa, Pani Elżbieta z Knurowa i Pan Paweł z Krakowa.

Roger HodgkissGratuluję wszystkim zwycięzcom – tym, którzy odebrali samochody, ale także tym, którzy już wcześniej otrzymali nagrody pieniężne. Rok 2021 jest dla nas szczególny, ponieważ obchodzimy 190-lecie istnienia Generali. Loteria jest jedną z inicjatyw, dzięki której w nasze świętowanie chcieliśmy zaangażować naszych klientów. To doskonała okazja, żeby nagrodzić ich za zaufanie i wybór ubezpieczenia Generali. Warto również dodać, że na co dzień najważniejsze jest to, aby nasi klienci mieli odpowiednią ochronę i dzięki temu czuli się bezpiecznie. Aby mieli pewność, że mogą liczyć na pomoc firmy, która od 190 lat wpiera klientów w trudnych sytuacjach.

Roger Hodgkiss, Prezes Zarządu Generali Polska

Dla swoich klientów Generali przygotowało nie tylko pięć nagród głównych, którymi są auta marki FIAT 500 MY21 Cult 1.0 70 KM Hybrid. Dla każdego z nich ubezpieczyciel sfinansował również polisy OC i AC. Dodatkowo w czasie trwania loterii aż 1820 klientów wylosowało zwrot kwoty 100 zł za zakup ubezpieczenia. Losowanie nagród głównych odbyło się 30 czerwca 2021 r. a ich wręczenie 27 lipca, czyli po tym, jak każdy zwycięzca zarejestrował swój samochód i mógł bezpiecznie wyjechać nim z salonu.

Kluczyki do samochodów klientom wręczyli Tomasz Poradzewski, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Agencyjnej w Generali Polska oraz Bartosz Kwieciński, Dyrektor Zarządzający ds. Marketingu i Sprzedaży Bezpośredniej. Wszyscy klienci z radością wsiadali do swoich nowych aut. Podkreślali, że wybrali Generali, bo jest firmą godną zaufania i ma szeroką ofertę ubezpieczeń, nie tylko w przypadku ubezpieczeń samochodów. Większość zwycięzców do udziału w loterii urodzinowej Generali namówił agent. W otrzymanych samochodach podoba im się to, że są hybrydowe, dzięki czemu jazda nimi będzie ekonomiczna i ekologiczna, a także czerwony kolor. Szczególną historią podzieliła się jedna ze zwycięskich Pań, która wiadomość o wygranej, otrzymała w dniu swoich urodzin. Dopiero po kilku telefonach do agenta i Generali przekonała się, że to nie jest pomyłka ani żart.

Generali, założone w Trieście 26 grudnia 1831 r., kończy w tym roku 190 lat. Ta historyczna rocznica jest obchodzona przez cały 2021 rok szeregiem inicjatyw skierowanych do pracowników, agentów, klientów i społeczności, w których działa Grupa. Jedną z inicjatyw, realizowanych na skalę międzynarodową, jest Fenice 190, plan inwestycyjny o łącznej wartości 3,5 mld euro, którego celem jest wsparcie odbudowy gospodarek europejskich dotkniętych kryzysem Covid-19, przez kolejne pięć lat.


Źródło: Generali Polska

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF