...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

IV Kongres MIT Sloan Management Review Polska odbędzie się już 11 i 12 maja

Czwarta edycja Kongresu MIT Sloan Management Review Polska odbędzie się już 11 i 12 maja 2022 r. Wśród ekspertów, którzy wystąpią na wirtualnej scenie, są m.in. Aleksandra Przegalińska, Paul Cheek, Pim de Morree, Gerald Kane, Dariusz Jemielniak i Krzysztof Bulski. Dla uczestników przygotowano dwie ścieżki tematyczne – Digital Leadership oraz Technology – sesje Q&A, nagrania i dodatkowe materiały, a nawet zamknięte spotkanie networkingowe po wydarzeniu.

Po raz czwarty odbędzie się jedno z największych wydarzeń biznesowo-technologicznych w Polsce – Kongres MIT Sloan Management Polska. Tegoroczna edycja będzie miała miejsce 11-12 maja w formule online. Organizatorem wydarzenia jest ICAN Institute, lider na polskim rynku executive education i wydawca publikacji biznesowych.
Event umożliwia wymianę wiedzy między polskim top managementem a ekspertami w zakresie nowych technologii i cyfryzacji. Głównym założeniem Kongresu MIT jest praktyczność przekazywanej wiedzy. „Na kongresie pokazujemy, jak wykorzystywać nowe technologie w biznesie tak, aby wspierać rozwój firmy i ulepszać ją zarówno od strony operacyjnej, procesów czy narzędzi, jak i miękkiej, czyli zarządzania zespołami, zwłaszcza zdalnymi i hybrydowymi, budowania nowoczesnego miejsca pracy i form współpracy” – wyjaśniają organizatorzy.

Kto wystąpi na IV Kongresie MIT?

Podczas wydarzenia swoimi doświadczeniami podzielą się uznani światowi i polscy eksperci. Na wirtualnej scenie powitamy Aleksandrę Przegalińską, badaczkę, futurolożkę i najbardziej znaną Polka w świecie technologii, ekspertów związanych z Massachusetts Institute of Technology – Devin Cook, Neila Thompsona i Paula Cheeka – oraz Geralda Kane, Roberta C. Pozena i Pima de Morre.
Wystąpią także polscy praktycy biznesu, m.in. Krzysztof Bulski, Dyrektor Zarządzający w Molecule Group, Grzegorz Smereka, Wiceprezesa Impel System sp. z o.o., oraz Marek Walczak, Country Sales Manager w RFO Dynatrace w Omnilogy

Tematyka wystąpień

W ramach dwóch ścieżek tematycznych – Digital Leadership i Technology – eksperci poruszą zagadnienia związane z cyfrową transformacją przedsiębiorstw oraz zarządzaniem w nowej, zdigitalizowanej rzeczywistości. Uczestnicy wysłuchają takich prelekcji, jak:

– How Companies Are Using Tech to Give Employees More Autonomy,
– Leading with Tactics & Technology
– Designing the Hybrid Workplace of the Future
– Dimensions of Collaboration in the Digital Age
– Wprowadzenie do Metaverse
– The Digital Superpowers You Need to Thrive

Nie zabraknie również miejsca na dyskusję wokół sztucznej inteligencji, technologii wspierających dbanie o środowisko, np. trend paperless, czy przemysłowi 4.0 i automatyzacji pracy.
W wydarzeniu można wziąć bezpłatny udział lub skorzystać z płatnych pakietów uczestnictwa z dodatkowymi aktywnościami i materiałami.

Szczegóły i rejestracja na kongresonline.mitsmr.pl

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF