...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Jak zmienia się świat managera, a jak świat pracownika? – wywiad (VIDEO)

Na portalu LinkedIn ukazał się wywiad z redaktorem naczelnym Briefu, Grzegorzem Kiszukiem na temat wyzwań, jakie stoją przed liderami biznesu dziś. Autorką wywiadu jest Agnieszka Sioła, właścicielka portalu Inkubator Twojego Sukcesu.

 

Inkubator Twojego Sukcesu tworzy dwoje pasjonatów życia, szczęścia i miłości. Ludzi, którzy swoje przeżyli i na podstawie swoich doświadczeń oraz nauczonej wiedzy umieją skutecznie pomóc innym. Do Inkubatora zaprosili grupę takich samych entuzjastów, badaczy życia i jego procesów, trenerów, psychologów i coachów, którzy skutecznie chcą pomagać i uczynić życie piękniejszym i łatwiejszym.

Inkubator Twojego Sukcesu to sesje i warsztaty miłości, szczęścia, przyciągania pieniędzy, dobrej i uczciwej pracy, sukcesów w życiu. Oczyszczaniu i odpuszczaniu tego, co nam nie służy w życiu i zdrowiu. Zapraszanie nowego. Otwarcie się na radość płynącą z życia.

Inkubator Twojego Sukcesu w formie sesji online, spotkań indywidulanych a także grupowych warsztatów to radość życia, odzyskiwanie własnego spokoju, a przede wszystkim własnej nieograniczonej mocy. To zaufana pomoc kiedy tego potrzebujecie. Kierujemy się mottem „trwaj chwilo, jesteś piękna”. Czekamy na Was.

– Agnieszka Wiktoria Sioła i Paweł Wittich

Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania o tym, jaki powinien być manager na miarę naszych czasów. Czasów konfliktów zbrojnych, problemów ekonomicznych, a szczególnie nowego pokolenia, które dyktuje swoje wymagania. Dobra zmiana polega nie na zmienianiu pracowników, a na zmianie myślenia i postępowania Lidera, którym się chce być. Szczerego spojrzenia na swoje ograniczenia, lęki, programy, ograniczenia, ale i odkrycie potencjałów.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF