...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Katarzyna Niczypor dołącza do zarządu Group One Media

Katarzyna Niczypor

Katarzyna Niczypor, zachowując swoją rolę Head of Human Capital, dołącza do zarządu Group One Media. Wspomniany awans to jedno z wielu działań wspierających rozwój obszaru Human Capital, jakie w ciągu ostatnich dwóch lat podejmuje grupa.

Decyzja o włączeniu szefa działu Human Capital do zarządu Group One Media to jasny sygnał dla pracowników firmy oraz całego rynku, że grupa traktuje ten obszar priorytetowo. CEO Group One Media Kamil Wiszowaty podkreśla, że budowanie Best Place to Work wyraźnie wpisuje się w misję całej organizacji.

Na rynku usług, na którym działamy, naszą największą wartością są ludzie rozwijający naszą firmę. To z myślą o nich staramy się tworzyć najlepsze miejsce do pracy. Obszar Human Capital, to obok biznesu, klientów i innowacji jeden z czterech filarów przez pryzmat których oceniamy realizację naszej misji. Chcemy, aby głos naszych pracowników, ich potrzeby, pomysły i plany był jeszcze lepiej słyszany. 

Kamil Wiszowaty, CEO Group One Media

Kamil Wiszowaty podkreśla, że w ciągu dwóch lat pracy Katarzyny Niczypor w firmie zaszły liczne zmiany. Do najważniejszych należą dalsza koncentracja na na pozyskiwaniu talentów z rynku, planowaniu ich rozwoju, promowaniu kultury feedbacku, w tym cykliczne badanie 360 One Eval dla wszystkich pracowników, systematyczne badanie satysfakcji pracowników Best Place to Work czy dedykowane programy rozwojowe One Level, People Manager i Best Performer.

Pracujemy na bardzo konkurencyjnym rynku, a naszą ambicją jest tworzenie najlepszego miejsca pracy, które przyciągnie największe talenty. Chcemy konkurować już nie tylko z innymi agencjami mediowymi, ale też z liderami na rynku bez względu na branżę. Wiemy, że ta zmiana będzie wymagała innowacyjnego podejścia i kierowania się jedną z naszych wartości Try Harder. Cieszę się, że jako osoba reprezentująca obszar Human Capital w zarządzie będę mogła dalej przybliżać nas do realizacji tych planów. 

Katarzyna Niczpor 

Katarzyna Niczypor pracuje w Group One od dwóch lat. Kilkunastoletnie doświadczenie zdobywała w Link4, Liberty Ubezpieczenia czy EY. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe Life Coaching Collegium Civitas, Szkołę Trenerów Biznesu Intra Biznes oraz Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra.

Przejście Katarzyny Niczypor do zarządu to nie jedyne zmiany w strukturze Human Capital w Group One w ostatnim czasie. Na stanowisko Talent Senior Specialist awansowały Paulina Czuba i Martyna Strugińska. Obie zarządzają systematycznie powiększającymi się zespołami wspólnie z Katarzyną Niczypor tworząc Best Place to Work.


Źródło: Group One Media 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF