...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Konkurs non/fiction dla młodych talentów!

Jednym z celów Fundacji Non/fiction oraz nieregularnika pod tym samym tytułem jest tworzenie nowej przestrzeni dla reportażu i wspieranie młodych talentów. Tym razem Redakcja magazynu da szansę na publikację tekstu osobom w wieku 14-19 lat, dlatego ogłoszono konkurs pt. „Jak widzę szkołę?”. Na autorskie teksty redakcja czeka do 31 grudnia.

W 5. numerze magazynu „Non/fiction”, którego tematem przewodnim jest SZKOŁA, znajdą się teksty zawodowych reportażystów, wypowiedzi praktyków, rozmowy z ekspertami. Redakcja „Non/fiction” chce jednak spojrzeć na szkołę również oczami samych uczniów – w końcu to oni na co dzień zanurzeni są w szkolnej rzeczywistości, mogą opowiedzieć o przygodach i problemach swojego pokolenia. Konkurs dedykowany jest  młodzieży w wieku 14-19 lat, uczęszczającej do szkoły, ale już sięgającej po literaturę non-fiction, filmy dokumentalne, zainteresowanej otaczającym ich światem i drugim człowiekiem.

Redakcja „Non/fiction” czeka na oryginalne teksty reporterskie lub eseistyczne, które odpowiedzą na postawione w temacie konkursu pytanie: „Jak widzę szkołę?”. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 grudnia 2018. Przesyłanie zgłoszeń lub dodatkowych pytań na adres e-mail: konkurs@nonfiction.pl. Nagrodą będzie publikacja na łamach magazynu oraz zestaw numerów „Non/fiction”. Więcej informacji dotyczących zgłoszenia i przebiegu konkursu znajduje się w regulaminie zamieszczonym na stronie www.non-fiction.pl. Prace oceni Jury w składzie: Zuzanna Bukłaha, Grażyna Latos, Agata Romaniuk.

Konkurs na Facebooku 

Ogłoszenie na stronie organizatora

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF