...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Książkomaty w Poznaniu również w Lidlu

poznan paczkomaty

Dzięki współpracy Poznańskiej Biblioteki i sieci sklepów Lidl już niedługo przy okazji zakupów klienci będą mogli wypożyczyć książki.

W całym mieście pojawi się jedenaście automatów pozwalających na wypożyczenie pozycji ze zbiorów Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu. Dziewięć z nich można już znaleźć w różnych częściach Poznania, a dwa z nich wkrótce staną przy supermarketach Lidl i mają ułatwić czytelnikom korzystanie z biblioteki. Każde z urządzeń mieścić ma 93 skrytki o pojemności kilku książek, dzięki czemu nie powinno być problemów z brakiem miejsca.
Jest to kolejny przykład na to, jak wszechstronne mogą być automaty paczkowe, i jak wiele usług mogą one wspierać.

Książkomat to nasz sposób, aby być blisko czytelników. Chcemy, by mieli oni dostęp do zbiorów Biblioteki jak najbliżej swojego domu lub po drodze, przy okazji codziennych sprawunków. Cieszymy się, że Lidl Polska wyraził chęć wsparcia naszej akcji i już dwa książkomaty stanęły przy wybranych sklepach sieci w Poznaniu. Zdecydowanie ułatwi, i mamy nadzieję, zachęci do częstszego sięgania po książki

Wojciech Ptak, Kierownik Biura projektu Biblioteki Raczyńskich

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF