...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Ludwiczek Top Top News. Czyli jak przypadkiem wykreować gwiazdę

ludwiczek ojwojtek

O tajemniczym dziennikarzu przeprowadzającym humorystyczne wywiady na galach Fame MMA zrobiło się głośno kilka miesięcy temu. Skąd się wziął i o co chodzi?

Internetowe gwiazdy często pojawiają się znikąd, tak było i w przypadku prezentera kanału Top Top News. Ludwiczek pojawił się jak gdyby nigdy nic na jednej z konferencji poprzedzających galę Fame MMA i na niej zbudował swoją popularność. Od tego czasu był stałym gościem wszystkich eventów, zapewniając rozrywkę zarówno zawodnikom, jak i widzom. Wywiady prowadzone były w sposób zdecydowanie odbiegający od normy. A kluczowy w nich był prowadzący, który sypał często mało śmiesznymi żartami i traktował swoich rozmówców oraz siebie z dużym dystansem.
Jak okazało się kilka dni temu, Ludwiczek nie wziął się znikąd, mimo iż sam projekt był mocno improwizowany. Jak można usłyszeć w filmie wyjaśniającym cały projekt, za postacią prowadzącego stoi Wojtek Przeździecki członek Wip Bros. Wszystko zaczęło się od żartu, jakim miał być jednorazowy występ Ludwiczka jako dziennikarza, jednak po wyjątkowo udanej serii wywiadów panowie postanowili pociągnąć projekt chwilę dłużej.
W efekcie powstał kanał Top Top News, na którym publikowane były rozmowy Ludwiczka z zawodnikami Fame MMA i nie tylko. Kanał zebrał blisko 120 tysięcy subskrybentów, a najpopularniejsze filmy mają nawet pół miliona wyświetleń.

Pokazuje to jak łatwo, przy odpowiedniej energii prowadzącego i pewnej liczbie kontaktów, można wykreować, postać generującą niesamowite zasięgi.
Zarówno Wojtek, jak i Ludwiczek nie ogłaszają końca projektu, tym bardziej ciekawe jak wyglądać będą zasięgi wywiadów po odsłonięciu kart.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF