...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Łukasz Gawęcki awansował na Head of New Business & Partnerships

W maju Łukasz Gawęcki awansował na stanowisko Head of New Business & Partnerships w Biurze Reklamy Multikino Media, zajmującym się m.in. sprzedażą reklamy kinowej, sponsoringiem i akcjami specjalnymi.

Na stanowisku Head of New Business & Partnerships Łukasz Gawęcki będzie odpowiadał za pozyskiwanie nowych klientów z firm i branż, które do tej pory nie reklamowały się na wielkim kinowym ekranie. Ponadto będzie koordynował obsługę domów mediowych i nadal współpracował z kluczowymi klientami – Groupon, Colian, Oponeo.pl, PKP Państwowe Linie Kolejowe, Rossmann, LEGO Polska, Amazon, Mattel Poland, Storytel, Wedel, PGE, BookBeat oraz Totalizator Sportowy – zapewniając wzrost częstotliwości ich obecności w kampaniach reklamowych w kinie.

 

Łukasz Gawęcki od lat z sukcesami współpracuje z naszymi klientami przy realizacji ich kampanii reklamowych w kinie oraz przy projektach specjalnych takich jak „Kino na Obcasach” czy OFFowe czwartki. Awans na stanowisko Head of Business & Partnerships to kolejny etap w rozwoju kariery Łukasza, a jego wiedza i zaangażowanie na pewno wpłyną pozytywnie na rozwój naszej firmy i przyniosą nam nowe możliwości biznesowe. – podkreśla Joanna Oczkowska, Dyrektor Sprzedaży Multikino Media.

 

Łukasz Gawęcki jest związany z grupą Multikino S.A. od 2012 roku. Do zespołu Multikino Media dołączył w 2014 roku na stanowisko Event Managera, a następnie po roku rozpoczął pracę jako Sales Manager. W 2019 awansował na Senior Sales Managera, a po czterech latach objął stanowisko Senior Sales & Partnership Managera.

***

Informacje o spółce Multikino Media

Multikino Media sp. z o.o. to firma wyodrębniona w 2012 roku w ramach struktury Grupy Multikino. Oferta spółki składa się z działalności brokerskiej w zakresie sprzedaży reklamy kinowej (centralnej i lokalnej), sponsoringu i akcji specjalnych oraz sprzedaży korporacyjnej obejmującej organizację konferencji w kinach oraz sprzedaż kuponów. Świadczone usługi obejmują również obsługę kin spoza sieci Multikino. Multikino Media jest najlepszym biurem reklamy w branży kinowej według raportu Media Marketing Polska 2023.

 

Kontakt dla mediów:

Natalia Kaleta-Nguyen

PR Manager

Multikino Media

tel.: +48 513 111 924

e-mail: natalia.kaleta@multikinomedia.pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF