...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Marcin Krzemiński objął stanowisko Dyrektora ds. Produktu i Rozwoju Biznesu Clear Channel Poland

Z początkiem lipca br. do zespołu Clear Channel Poland dołączył manager z wieloletnim doświadczeniem – Marcin Krzemiński - obejmując funkcję Dyrektora ds. Produktu i Rozwoju Biznesu. Clear Channel jest partnerem rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Marcin Krzemiński podczas swojej kariery zawodowej pracował dla wielu firm z sektora TMT (Technology, Media, Telecommunications). Swoją ścieżkę zawodową rozpoczynał w firmie Orange oraz T-Mobile, gdzie zajmował się rozwojem oraz utrzymaniem produktów (usług dodanych) . Następnie pracował w dziale strategii Plus GSM, gdzie brał udział w pracach nad strategią firmy oraz możliwymi scenariuszami ekspansji. Od 2007 w firmie Tele2 oraz Netii pełnił funkcję szefa biura projektów oraz działu TV i aplikacji. Następnie Marcin pracował jako Senior Manager, PMO Digital and Communications w katarskiej grupie telekomunikacyjnej Ooredoo Group posiadajacej operatorów telekomunikacyjnych z Kataru. Omanu, Kuwejtu, Algierii, Tunezji, Iraku, Indonezji oraz Birmy. Po  powrocie do Polski w 2016 roku Marcin zajmował się rozwojem rozwiązań TV w firmie Huawei na obszarze Europy Północnej, Środkowej oraz Wschodniej. 

Marcin Krzemiński ukończył ukończył Międzynarodowy Wydział Inżynierii na Politechnice Łódzkiej.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF