...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Michał Bolesławski odebrał „Mistrza Biznesu 2017” dla ING

biznes

ING Bank Śląski został uhonorowany tytułem „Mistrz Biznesu 2017”. Bank doceniono za aktywne poszukiwanie rozwiązań dających dodatkową wartość klientowi, dobre rozpoznanie potrzeb konsumentów oraz zaangażowanie w rozwój nowoczesnych rozwiązań dla firm w obszarze e-commerce.

W ING aktywnie szukamy nowych rozwiązań, które dają dodatkową wartość klientom i wspierają ich w prowadzeniu biznesu. Pomaga nam w tym wewnętrzna struktura Agiledzięki czemu możemy szybko i elastycznie odpowiadać na potrzeby firm, a także start-up’owa kultura pracy oraz wewnętrzny akcelerator – Innovation Lab. Nawiązujemy również współpracę z zewnętrznymi podmiotami, które pomagają nam wzbogacić ofertę o nowe usługi. Dowodem, że taka formuła działa jest nawiązanie strategicznego partnerstwa z fintechem Twisto oferującym usługę odroczonych płatności oraz otrzymane właśnie wyróżnienie od magazynu Businessman. Dla mnie to wyraz uznania dla całego zespołu – powiedział Michał Bolesławski, wiceprezes ING Banku Śląskiego.

Nagroda „Mistrz Biznesu”, przyznawana w imieniu magazynu Businessman, jest wyrazem uznania dla tych firm i instytucji, które w danym roku wykazują się mistrzostwem w prowadzeniu biznesu. Ideą jest propagowanie przedsiębiorczości i wysokich standardów działania. Wyróżnienie jest przyznawane przez niezależną kapitułę, którą tworzą doświadczeni managerowie i autorytety w biznesie.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF