...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Mikroliście, miejskie farmy wertykalne. Listny Cud podchodzi do upraw z nieco innej, ekologicznej strony

Listny Cud

Polski startup, Listny Cud produkuje ekologiczną żywność na specjalnych farmach wertykalnych. Ich bio produkty możemy kupić w Carrefourze. Niedawno pozyskali milion złotych na rozwój.

Rośliny uprawiane są na farmach wertykalnych. To specjalne uprawy, gdzie żywność hoduje się w zamkniętych pomieszczeniach na kilku lub nawet kilkunastu poziomach. Technologia jest w pełni ekologiczna.

Specjalnym produktem Listnego Cudu są mikroliście. Sprzedawane są w biodegradowalnych doniczkach i papierowych opakowaniach w pełni rezygnując z plastiku. Określane są one mianem superfood. To pośrednia forma między kiełkiem a dojrzałą rośliną. Bogate w szereg witamin, pełne składników odżywczych są znacznie mniejsze niż ich dorosłe odpowiedniki. Mimo to są pełne smaku. W ofercie znajdują się m.in. mikroliście rukoli, słonecznika czy rzodkiewki.

Produkty Listnego Cudu możemy znaleźć w warszawskich sklepach Carrefour, a także za pośrednictwem ich strony internetowej oraz partnerów.

Adam Daniluk