...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Nabór na nową edycję Szkoły Kreatywności. 

Od dzisiaj ruszamy z zapisami do III edycji Szkoły Kreatywności na bezpłatne wykłady, warsztaty oraz szkolenia dla osób pracujących w branżach sektora kreatywnego.

  • Sieciowanie
  • Projektowanie / Technologia / Media
  • Marketing internetowy
  • Innowacyjność

Zajęcia będą odbywały się od 11.05.2022 r. w systemie online.

Warunkiem zakończenia Szkoły Kreatywności jest wzięcie udziału w minimum 4 spotkaniach, a łącznie w 30h bezpłatnych warsztatów.

Szkoła jest całkowicie bezpłatna! Wystarczą chęci, a poświęcony czas to z pewnością dobra inwestycja we własny rozwój. Jak to mówią…mózg Ci się odwdzięczy 🙂

>>> Formularz zgłoszeniowy

>>> Sprawdź program Szkoły

Do zobaczenia wkrótce!

Centrum Kreatywności Targowa jest inkubatorem przedsiębiorczości sektora kreatywnego prowadzonym przez Krajową Izbę Gospodarczą. Oferowany program Centrum wspiera rozwój zawodów przyszłości oraz pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu biznesu przez młode firmy, którym oferuje również biura do wynajęcia. CK Targowa jest też miejscem inspirujących spotkań, programów szkoleniowych, edukacyjnych i kulturalnych w oryginalnie zaprojektowanej przestrzeni konferencyjno-wystawienniczej.

Centrum Kreatywności Targowa