...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

„Nie łam się, chodź na jogę online!” – w czasach #zostajewdomu Artegence i Efigence zaprasza wszystkich na jogę online

Artegence_Efigence_joga

Prawie cała branża reklamowa i digital pracuje obecnie z domów – kolejny tydzień pracownicy spędzają na wideocallach, komunikatorach, mailach. Brak fizycznych spotkań i rozmów face-2-face czy możliwości odreagowania po pracy poprzez sport, dla tych aktywnych są trudne do zaakceptowania. Z pomysłem na złagodzenie tej sytuacji wyszły firmy Artegence i Efigence – zapraszają branżę na jogę online, w czwartki o 18, poprzez transmisję live na Facebooku.

Zajęcia prowadzi Yoga Master Karolina Eisentraut – na co dzień powiązana z firmą i działem Client Service, prywatnie – certyfikowany nauczyciel Hatha&Vinyasa jogi. Na praktykę jogi zaproszeni są wszyscy – pracownicy, klienci, branża. Ogółem – każdy kto czuje potrzebę i chciałby skorzystać z zajęć, zgodnie z hasłem – „Nie łam się, chodź na jogę online!”.

Zajęcia z jogi w firmie praktykowaliśmy już od dłuższego czasu. W ostatni czwartek zrobiliśmy pierwszą edycję online, tak naprawdę na próbę. Pomysł takiej alternatywy zrodził się z zaistniałej sytuacji i okazał fajnym rozwiązaniem, z którego w zeszłym tygodniu skorzystało dwa razy więcej osób niż na zajęciach stacjonarnych, w tym wiele spoza naszej firmy. Mamy nadzieję, że w najbliższy czwartek liczba co najmniej zostanie podwojona – zapraszam serdecznie wszystkich, którym brakuje odreagowania, rozciągnięcia zastałych mięśni i ruchu tak samo jak nam!

Karolina Eisentraut, prowadząca zajęcia jogi

W tym trudnym okresie, staramy się sobie pomagać na różne sposoby. Tak by nie wariować w domach, nie narzekać, „nie łamać się”. Dlatego też oprócz codziennych rozmów o projektach i nie tylko, wspólnie z Karoliną postanowiliśmy zarazić Was pasją do jogi online, która okazuje się równie fajna, co ta stacjonarna. Zasada jest prosta – jeśli lubisz się ruszać, rozciągać, brakuje Ci sportu i odreagowania w tej niecodziennej sytuacji, te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Zapraszamy!

Ewelina Gutkowska, Head of Communication w Artegence

Najbliższe zajęcia odbędą się w ten czwartek (26.03.2020) jako transmisja live na profilu:
https://www.facebook.com/artegence/
Profil instruktorki Karoliny Eisentraut: @Karo_om 


Źródło: informacja prasowa Artegence

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF