Nowy szef strategii w Agencji Społem

Kamil Mirowski obejmuje stanowisko head of strategy w Agencji Społem.

Kamil Mirowski obejmuje stanowisko szefa strategii w Agencji Społem, wcześniej pracował jako Social Media Product Consultant w agencji interaktywnej The Digitals.

W Agencji Społem ma przejąć opiekę nad przygotowywaniem strategii digitalowych dla Klientów Agencji. Agencja od wielu lat jest odpowiedzialna między innymi za obecność marki Dr. Oetker w Internecie, a także blogi, projekty specjalne. W 2014 roku Agencja była odpowiedzialna za obsługę social media dla m.in.: Blue City, Uroda Polska oraz Czarny Potok Resort & Spa a także projektów związanych z funduszami europejskimi.

Kamil Mirowski będzie również odpowiedzialny za strategię komunikacji Agencji Społem na zewnątrz oraz przygotowywaniem nowych produktów ukierunkowanych na Digital Marketing.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF