...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Rozwój osobisty, biznes i zdrowie na Life Balance Congress

Life Balance Congress to 3-dniowe wydarzenie pełne profesjonalnej wiedzy z zakresu: rozwoju osobistego, biznesu i zdrowia. O niesamowity przekaz wiedzy zadbają najlepsi mówcy i eksperci z całego świata. Każdy, kto chce rozwinąć swój biznes, poznać autorskie strategie i metody czołowych, światowych biznesmenów oraz poprawić umiejętności sprzedaży, będzie miał taką możliwość podczas tego wydarzenia. Celem organizatorów jest poprawa świadomości i spojrzenia uczestników na wiele aspektów związanych z prowadzeniem biznesów, rozwojem osobistym oraz zdrowiem, o których mogą nie wiedzieć.

Rozwój osobisty jest bardzo ważnym elementem tej konferencji. Dzięki niemu człowiek, potrafi zmienić swoje życie oraz zacząć realizować swoje cele. To właśnie metody ustalania celów oraz poznanie swojej życiowej misji będą kluczowymi aspektami konferencji. Ludzie często mają problem z wykorzystaniem swojego własnego potencjału, nie mają pojęcia na co tak naprawdę ich stać. Celem wydarzenia jest to, aby pomóc uczestnikom w uwolnieniu ich ukrytego potencjału. Dzięki części związanej z rozwojem osobistym będzie to możliwe.

Kupując bilet na Life Balance Congress – sadzisz jedno drzewo. Współpraca z fundacją „Fabryka Tlenu” pozwala posadzić jedno drzewo z pieniędzy za każdy zakupiony bilet na wydarzenie. W czasach kiedy nasze środowisko jest nieustannie niszczone, zarówno przez ludzi jak i wiele innych, niezależnych od nas czynników, takie podejście pozwoli posadzić nawet cały las! Wszystkie materiały, które zostaną wyprodukowane na potrzeby wydarzenia (zeszyty, opaski, broszury, itp.) będą na papierze pochodzącym z recyklingu. W strefie gastronomicznej nie spotkamy wszechobecnego plastiku. Zostanie zastąpiony sztućcami, talerzykami czy kubkami wyprodukowanymi z biodegradowalnych materiałów. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli skorzystać również z BIO cateringu, czyli potraw bez cukrów i zbędnych chemikaliów. Pozwoli im to inaczej spojrzeć na możliwości związane z odżywianiem własnego organizmu. Celem organizatorów jest również chęć wyrobienia nowych nawyków żywieniowych uczestników, dzięki którym będą mogli jeść zdrowiej, zyskają więcej energii oraz poprawią stan swojego zdrowia.

Biznes to jeden z filarów, które pozwala prowadzić życie o jakim marzymy. Jednak umiejętność stworzenia dobrze prosperującej firmy nie pojawia się w naszym życiu przypadkiem. Możemy się tego nauczyć i właśnie na Life Balance Congress, będziemy mieli do tego doskonałą okazję. Każdy uczestnik dowie się jak może budować zespół skutecznych i wykwalifikowanych pracowników, jak wykorzystywać dźwignie biznesowe, które pomagają w rozwoju firmy. Pozna strategie i autorskie metody światowych miliarderów. Metody, które pozwoliły im zbudować bogactwo. Dzięki tej wiedzy będzie można stworzyć plan działania  oraz zacząć budować swój własny biznes.

Life Balance Congress to wydarzenie, którego celem jest poprawa jakości życia jego uczestników. Odbędzie się 29 listopada – 01 grudnia w Ptak Warsaw Expo.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF