...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Sukces Pisany Szminką stworzył Aleję Ludzi Zmieniających Świat

Na terenie Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie Sukces Pisany Szminką stworzył Aleję Ludzi Zmieniających Świat. Nowo posadzone graby pospolite są symbolicznymi statuetkami w XV edycji konkursu Sukces Pisany Szminką – najstarszego i największego konkursu, w którym nagradzane są przedsiębiorcze Polki, a także liderki i liderzy działający na rzecz równości, różnorodności oraz włączania.

Jubileuszowa edycja konkursu Sukces Pisany Szminką dobiega końca. W 15-letniej historii wręczono już 165 statuetek, a w tegorocznej edycji aż 90 ekspertów i ekspertek zaangażowanych było w wybór grona finałowego i zwycięzców konkursu. Także pod względem liczby zgłoszeń konkursowych XV edycja Sukces Pisany Szminką była rekordowa – przyjęto ponad 140 zgłoszeń w sześciu kategoriach otwartych. W ubiegłym roku po raz pierwszy podczas gali finałowej zrezygnowano z wręczania klasycznych statuetek.

Chcemy, żeby stworzona przez Sukces Pisany Szminką Aleja Ludzi Zmieniających Świat była wieczną pamiątką sukcesów laureatek i laureatów naszego konkursu. Jest to miejsce symboliczne, do którego będziemy powracać, by wspominać te osiągnięcia. Zależało nam na tym, aby Aleja powstała w miejscu historycznym i aby tę historię tworzyć dalej razem. Z tego miejsca chciałabym podziękować panu Pawłowi Jaskanisowi i Ani Auksel-Sekutowicz, bo bez nich ten projekt nie byłby możliwy – mówi Olga Kozierowska, prezeska Sukcesu Pisanego Szminką.

Od ubiegłego roku statuetkami w konkursie są drzewa, tworzące Aleję Ludzie Zmieniających Świat. Powstała ona na terenie kompleksu pałacowo-ogrodowego Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Aleję obecnie tworzy już 29 drzew z gatunku grab pospolity w rejonie boskietów na dolnym tarasie ogrodu barokowego przy Jeziorze Wilanowskim – 14 z nich posadzonych przez nagrodzonych w XIV edycji i 15 w XV edycji konkursu. Dokładną lokalizację Alei Ludzi Zmieniających Świat można sprawdzić w aplikacji.

Wsparcie ofiarodawców w formie ufundowania drzew w naszym ogrodzie jest dla nas bardzo ważne, a dla samych instytucji jest to niepowtarzalna pamiątka ważnych wydarzeń czy jubileuszy. Cieszymy się, że to właśnie w naszym historycznym ogrodzie powstała Aleja Ludzi Zmieniających Świat i tym samym możemy być częścią tej inicjatywy – mówi Paweł Jaskanis, dyrektor Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

::

O konkursie Sukces Pisany Szminką

Konkurs Sukces Pisany Szminką od piętnastu lat nagradza polskie przedsiębiorczynie oraz liderki i liderów działających na rzecz równości, różnorodności oraz włączania. Do konkursu można przystąpić wypełniając formularz online na stronie bizneswomanroku.pl w jednej z wybranych kategorii otwartych: Biznes Roku: przychód powyżej 10 mln złotych, Biznes Roku: przychód poniżej 10 mln złotych, Mikrobiznes, Start-up Roku, Liderka w Nowych Technologiach, Organizacja Przyjazna Rodzicom, Pracodawca Równych Szans.

Organizator konkursu: Sukces Pisany Szminką

Partner strategiczny: Mastercard

Partner merytoryczny: Accenture

Partnerzy kategorii: Altkom Akademia, BNP Paribas, DPD Polska, Fundacja Polska Bezgotówkowa, Google Cloud, home.pl, IGT Poland, Isla, NatWest Group w Polsce, Orange, Smakki Gastrotargi

Partnerzy konkursu: Vital Voices, Humanites, Perspektywy Women in Tech

Patronat Honorowy Konkursu: Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy

Partner gali: W. KRUK, Lipton

Patroni medialni: Kobieta RP, TVN Discovery, Forbes Women, WP Kobieta, money.pl, Twój Styl, PANI, PulsHR, MamStartup, NaTemat, MamaDu, MyCompany, ITwiz, ISBtech, Radio Kolor, Polskie Radio Łódź, Polskie Radio Lublin, Głos Mordoru, Imperium Kobiet, Law Business Quality, Europejski Klub Kobiet Biznesu.

Organizacja Sukces Pisany Szminką została stworzona przez Olgę Kozierowską w 2008 roku. Jest najstarszą i największą organizacją w Polsce, której misją jest wsparcie rozwoju przedsiębiorczości kobiet, promowanie równego dostępu do możliwości rynkowych, w tym rekrutacji, awansów, edukacji i finansowania powstających lub rozwijających się firm. A także dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego w zgodzie w ich indywidualnymi potrzebami.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF