...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Świąteczne NFT w branży reklamowej

Olmeka Elf

Agencja reklamowa Olmeka Creation House przygotowała charytatywną akcję świąteczną z gadżetami reklamowymi, które wykorzystują technologię NFT.

Zamiast standardowych świątecznych gadżetów, Olmeka stworzyła limitowaną serię odznak Świątecznego Elfa. Rozdała wszystkie trzydzieści sztuk swoim najlepszym klientom w podziękowaniu za dotychczasową współpracę. Jednocześnie przedstawiciele agencji, w porozumieniu z ośrodkiem opiekuńczo-wychowawczym na warszawskiej Ochocie, ufundowali choinki i ozdoby świąteczne dla wszystkich podopiecznych. Dzięki temu każdy z partnerów biznesowych agencji został prawdziwym świątecznym elfem.

odznaka elfa

W tym roku przełamaliśmy utarte schematy. Zamiast przysłowiowych logowanych gadżetów czy czekoladek, chcieliśmy spożytkować energię świąteczną w nieco inny sposób. W imieniu naszych kontrahentów obdarowaliśmy dzieci z ośrodka opiekuńczo-wychowawczego świąteczną atmosferą, a naszym klientom wręczyliśmy odznaki NFT. Każda z nich jest potwierdzeniem i unikatowym certyfikatem uczestnictwa w tej akcji. Co więcej, uniknęliśmy stresu dostaw w tym gorącym okresie, jak i zmian związanych z kwarantannami oraz pracą zdalną. Gadżet NFT wysłaliśmy w wiadomości prywatnej.  

Konrad Mizera, właściciel Olmeka Creation House

 

Wartości kolekcjonerskiej tokena nie da się jeszcze oszacować, natomiast posiada on tę ważniejszą wartość- sentymentalną.

 

 

Adam Daniluk