...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

„The Legend of Ohm” to gra, w której możemy zarobić realne pieniądze

Studio Arker wprowadza gry na wyższy poziom. „Arker: The Legends of Ohm” będzie nagradzać swoich graczy w tokenach NFT. “Żetony” mają realną wartość i są powiązane z rynkiem kryptowalut.

„Arker: The Legend of Ohm” jest oparte na systemie „play-to-earn”. Tytuł pozwala użytkownikom zarabiać na kryptowalutach i wymieniać je na prawdziwe pieniądze. Gra polega na rekrutowaniu bohaterów różnych klas i wysyłaniu ich do walki o królestwo Ohm. Rozgrywka będzie dostępna w systemie PvP oraz PvE. W tym drugim zdobyć będzie można przedmioty z możliwością sprzedania ich na tokeny NFT.

W zależności od trybu, gra pozwoli na odsprzedawanie swoich tokenów. Gracze również będą mogli je gromadzić, w celu zdobycia nagród w kryptowalutach. Arker planuje zrewolucjonizować rynek i poszerzyć ofertę gier kryptograficznych oraz rozwinąć tytuł, dodając treści dla profesjonalnych graczy. Gra jest dostępna na Steamie, a także telefonach z systemem Android i IOS.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF