...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Timecode Film Production z animacją o bitcoinach dla marki CloudBest

Timecode CloudBest animacja

Dom produkcyjny Timecode Film Production przygotował film dla CloudBest – polskiej firmy nadzorującej międzynarodowe projekty wykorzystujące rozwiązania oparte na technologii blockchain. Timecode Film Production jest Partnerem 10. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Celem komunikacyjnym filmu jest budowanie wizerunku marki CloudBest. Animacja w ciekawy sposób opowiada o tym, czym jest bitcoin oraz jak powstał. Jest przeznaczona przede wszystkim na rynki azjatyckie i dlatego powstała w stylu anime.

Największym wyzwaniem od strony produkcyjnej było uchwycenie elementów tego specyficznego stylu japońskiej animacji jakim jest „anime”. Musieliśmy opanować zarówno sposób rysowania postaci, jak i prowadzenia narracji. Cały proces produkcji od pierwszych szkiców i animatików, aż do finalnej wersji zajął nam trzy tygodnie. 

Tomasz Dławichowski, Partner & managing director, Timecode Film Production 

Za realizację filmu odpowiada zespół domu produkcyjnego Timecode Film Production z Warszawy. Udźwiękowienie wykonało Studio Ucho. Działania wizerunkowe marki CloudBest, w oparciu o animację, będą realizowane głównie w internecie.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF