Timecode Film Production z animacją o bitcoinach dla marki CloudBest


Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/adpress/brief.pl/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 212

Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/adpress/brief.pl/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 213
173

Dom produkcyjny Timecode Film Production przygotował film dla CloudBest – polskiej firmy nadzorującej międzynarodowe projekty wykorzystujące rozwiązania oparte na technologii blockchain. Timecode Film Production jest Partnerem 10. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Celem komunikacyjnym filmu jest budowanie wizerunku marki CloudBest. Animacja w ciekawy sposób opowiada o tym, czym jest bitcoin oraz jak powstał. Jest przeznaczona przede wszystkim na rynki azjatyckie i dlatego powstała w stylu anime.

Największym wyzwaniem od strony produkcyjnej było uchwycenie elementów tego specyficznego stylu japońskiej animacji jakim jest “anime”. Musieliśmy opanować zarówno sposób rysowania postaci, jak i prowadzenia narracji. Cały proces produkcji od pierwszych szkiców i animatików, aż do finalnej wersji zajął nam trzy tygodnie. 

Tomasz Dławichowski, Partner & managing director, Timecode Film Production 

Advertisement

Za realizację filmu odpowiada zespół domu produkcyjnego Timecode Film Production z Warszawy. Udźwiękowienie wykonało Studio Ucho. Działania wizerunkowe marki CloudBest, w oparciu o animację, będą realizowane głównie w internecie.