...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

W Teams podpiszesz dokumenty profilem zaufanym

Inperly teams

Dzięki współpracy sektora prywatnego i publicznego. Podpisanie dokumentów w Teamsach oraz potwierdzenie swojej tożsamości będzie możliwe z wykorzystaniem E-dowodu oraz podpisu elektronicznego.

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych wraz z firmą Billennium stworzyły aplikacje pozwalającą na potwierdzenie tożsamości z użyciem E-dowodu oraz podpisanie dokumentów osobistym podpisem elektronicznym znajdującym się na e-dowodzie za pośrednictwem eDO App.

Inperly for Teams pozwoli użytkownikom łatwiej i szybciej potwierdzać swoją tożsamość. Ma to pozwolić firmom na lepsze dostosowanie procesów do pracy zdalnej oraz zwiększenie bezpieczeństwa dokumentów. Dodatkowo ułatwi to zakup usług i produktów wymagających poświadczenia wieku przez internet.
Twórcy mają nadzieję na również na zwiększenie bezpieczeństwa firm funkcjonujących na platformie. Biorąc pod uwagę coraz większą ilość kradzieży tożsamości w sieci oraz zwiększającą się ilość ataków hakerskich rozwiązanie to daje nadzieje na skuteczne przeciwdziałanie powyższym.

Dzięki połączeniu sił z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych i integracji eDO App
z Inperly, nasz produkt stał się bardziej kompletny. Potencjał wykorzystania tego rozwiązania jest ogromny – aktualnie ponad 90 proc. dokumentów w Polsce można potwierdzić cyfrowym podpisem osobistym i coraz więcej dowodów w Polsce taką funkcjonalność posiada. W najbliższym czasie spodziewam się jeszcze większego zainteresowania Inperly ze strony klientów. Jesteśmy w trakcie realizacji kilku projektów jego wdrożenia w dużych organizacjach w Polsce i za granicą, m.in. w bankach czy w placówkach firm telekomunikacyjnych. To nasz sztandarowy projekt, który możemy skalować i dostosowywać do potrzeb kontrahentów

Bartosz Łopiński, CEO Billennium 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF