...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

W TYMBARKU JEST GAZZZ!

W odpowiedzi na potrzeby konsumentów szukających nowych form orzeźwienia, marka Tymbark rozpoczyna szeroką dystrybucję linii napojów gazowanych Tymbark GAZZZowany. Prócz klasycznych owocowych wariantów, portfolio produktowe zostanie wzbogacone o segment coli smakowej pod nazwą Tymbark Colove.

Niekwestionowany lider na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce, poszerza linię Tymbark GAZZZowany o nowe pojemności oraz segment coli smakowej Tymbark Colove. W marcu marka rozpoczęła szeroką dystrybucję produktów gazowanych, rozbudowując linię o nowe pojemności: butelkę PET 500ml i 1,5l. Prócz klasycznych wariantów smakowych jak: pomarańcza-mango, cytryna-mięta, jabłko-arbuz, linia orzeźwiających napojów gazowanych od Tymbarku wzbogacona została także o segment coli smakowej: cola wiśnia, cola mango oraz cola limonka.

Od teraz portfolio dostępne jest w różnych pojemnościach: puszka 330ml, butelka PET 500ml, 1,5L, 1,75L i 2 L. Dodatkowo marka wprowadziła odświeżony design produktów z serii napojów gazowanych dzięki czemu cała linia zyskuje nowoczesny wizerunek. Nowa odsłona portfolio Tymbark Gazzzowany będzie wsparta szerokim zakresem działań marketingowych.

 ::

Marka Tymbark jest zdecydowanym liderem na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce. Produkty Tymbarku są doskonale znane również na rynkach zagranicznych – w ponad 30 krajach na całym świecie, m.in.: w Rumunii, Litwie, Łotwie, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Irlandii, USA, Szwecji, Finlandii, Holandii, na Malcie i Cyprze. Tymbark to także jedna z najbardziej wartościowych i najlepiej postrzeganych przez konsumentów marek na polskim rynku. W jej portfolio znajdują się produkty szczególnie cenione przez konsumentów, m.in.: owocowe i warzywne soki 100%, soki 100% dla dzieci, egzotyczna linia Owoce Świata, a także nektary, napoje i musy owocowe, soki marchwiowe i marchwiowo-owocowe Vitamini oraz napoje roślinne. Produkty Tymbark swój wyjątkowy smak zawdzięczają wyselekcjonowanym, dojrzałym owocom, warzywom i zbożom, dostarczanym przez najlepszych i sprawdzonych dostawców. Tymbark buduje swoją pozycję poprzez innowacyjność i elastyczność w reagowaniu na nowe wyzwania rynkowe, kreuje trendy i wyznacza nowe kierunki rozwoju.

 

 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF