...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Wybierz Influencerkę Roku!

Ola Budzyńska

Ruszyło głosowanie na Influencerkę Roku w konkursie Sukcesu Pisanego Szminką Bizneswoman Roku. Do 26 lutego, codziennie można oddawać głos na jedną z wyłonionych przez Lożę Ekspertów finalistek.

Influencerka Roku to kategoria, w której nominowane zostały wpływowe kobiety działające w przestrzeni Internetu. Finalistki wybrała Loża Ekspertów, którą tworzą Barbara Sołtysińska, Iwona Kostka-Kwiatkowska, Patrycja Górecka, Ilona Kostecka i Magdalena Klimkowska.  Przy wyłanianiu finałowej 10, ekspertki brały pod uwagę m.in. to, czy treści, tworzone i prezentowane przez kandydatki mają pozytywny i znaczący wpływ społeczny lub biznesowy.

W finałowej 10. ostatecznie znalazły się:

Ola Budzyńska http://www.paniswojegoczasu.pl/

Monika Czaplicka, https://wobuzz.com/

Marta Dymek, http://www.jadlonomia.com/

Ola Gościniak, https://olagosciniak.pl/

Ania Kowalczyk, http://boskamatka.pl/

Ania Lewandowską, https://hpba.pl/

Julia Kuczyńska, https://maffashion.pl/

Paulina Mikuła, https://www.youtube.com/channel/UCsOsC07_jdCII52CAW9SbUg

Red Lipstick Monster https://www.youtube.com/channel/UCl0PF-MS9QRT1y8px7-NsuA

i Kasia Tusk http://makelifeeasier.pl/

– W finale tej kategorii znalazło się 10 wspaniałych kobiet, które pokazują, że pasja, za którą stoi strategia, może zmienić się biznes. Każda z nich wykazała się przez lata konsekwencją i ciężko pracowała na swój sukces. Każda z nich angażuje się nie tylko biznesowo, ale także społecznie – pisząc o tym, co ważne i potrzebne, promując zdrowy i uważny styl życia, angażując się w akcje społeczne, przekazując wartościową wiedzę. Myślę, że dla każdego z nas, bez względu na wiek, mogą być prawdziwą inspiracją – mówi Olga Kozierowska, współzałożycielka Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, organizatora konkursu.

Laureatka w tej kategorii zostanie wybrana w głosowaniu internautów, które trwa do 26 lutego br. Pod adresem: https://sukcespisanyszminka.pl/glosowanie/  Zwyciężczynie poznamy na uroczystej Gali wręczenia nagród Bizneswoman Roku już 1 marca br.

KONKURS SUKCES PISANY SZMINKĄ BIZNESWOMAN ROKU

Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku od 9 lat z ogromnym powodzeniem nagradza kobiety sukcesu. Otwiera przed nimi możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych oraz inwestorów. Nagłaśnia ich sukcesy na skalę ogólnopolską i tworzy sieć kobiecego networkingu. Wszystko po to, aby przyczynić się do wzmocnienia roli kobiet w życiu gospodarczym Polski. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny. Kandydatki, które zgłaszają się same lub nominowane są przez osoby trzecie.

ORGANIZATOR BIZNESWOMANROKU

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką jest największą społecznością kobiet przedsiębiorczych w Polsce. Jej misją jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań i spełniania marzeń. Współzałożycielkami fundacji są: Olga Kozierowska oraz Olga Zarachowicz. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.sukcespisanyszminka.pl

 

Organizatorzy: Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką
Partner strategiczny: Mastercard
Partner wspierający: IGT Poland
Partnerzy kategorii: Coca-Cola Poland Services, DPD Polska, Microsoft, Shell Polska
Partner merytoryczny: Deloitte
Partnerzy: Ambasada Australii, Teraz Polska, Program Executive MBA@UW, Business Center Club, BCC, Vital Voices
Patroni medialni: Polsat Cafe, Radio Chillizet, Magazyn Brief, Uroda Życia, Polki.pl, Sukces Pisany Szminką

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF