...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zarządzanie marką luksusową – wykład Agi Smektały

Zapraszamy na wykład „Zarządzanie marką luksusową”, który odbędzie się 20 marca w Warszawie. Brief został patronem wydarzenia.

Aga Smektała, ekspert budowania marki podzieli się z Państwem obserwacją trendów na rynku marek luksusowych w Polsce i na świecie oraz podzieli się sprawdzonymi tajnikami z zakresu marketingu, sprzedaży i zarządzania, jakie poznała współpracując z najlepszymi. Tematem wykładu będzie między innymi, jak przełożyć potrzeby zamożnych konsumentów na portfolio produków, jak wprowadzić nowy produkt na rynek, dlaczego warto współracować z artystami, tworząc doświadczenie świata marki. Aga zdradzi także, na co marki luksusowe zwracają uwagę, szukając pracowników i partnerów do współpracy.

Absolwentka SGH Warszawa i Bocconi w Mediolanie przez 8 lat pracowała dla największego koncernu dóbr luksusowych na świecie LVMH – Moët Hennessy Louis Vuitton w Londynie, Pradze i Warszawie. Obecnie rozwija własne projekty INZPIREA i Ambasada Inspiracji, oferując usługi edukacyjne i kreatywne dla biznesu np. wykłady, webinary, burze mózgów.

Doradzała przy projektach, w które zaangażowane były takie marki jak Dom Pérignon i Vogue Polska, Orbico Beauty, Mariusz Przybylski, Wedding Dream by Izabela Janachowska, Business Link, High Level Sales & Marketing. Prowadzi autorskie zajęcia „Mapa Marzeń Marki” przy Akademii Biznesu i Prawa Mody Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Bilety dostępne na platformie ebilet.pl: https://www.ebilet.pl/biznes/konferencje/wyklad/

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF