...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Znamy skład jury kategorii specjalnych Effie Europe 2019

Europejskie Stowarzyszenie Agencji Komunikacji (EACA) ogłosiło skład jury Effie Europe 2019, kategorii specjalnych - Marketing & Business Solutions, Best of the Best, Positive Change, a także Grand Jury. Na listach znalazło się czterech przedstawicieli z Polski.

W jury kategorii Marketing & Business Solutions zasiądzie Szymon Gutkowski, Managing Director, DDB, Urszula Uchańska, Head of Marketing & Marketing Leader PH Philips CEE, oceniać będzie zgłoszenia w Best of the Best Europe, z kolei Mirella Panek-Owsiańska współzałożycielka „Kosmosu dla dziewczynek” w kategorii Positive Change. Natomiast w Grand Jury, znalazł się Jarosław Ziębiński, Chief Executive Officer, Northern & Central Europe, Publicis Groupe.

Marketing & Business Solutions nagradza pojedyncze działania marketingowe lub całe programy.
Do kategorii kwalifikują się wszelkie działania i pomysły biznesowe, które miały wyjątkowo pozytywny wpływ na pozycję rynkową marki, lub na jej produkty i usługi. To nowa kategoria Effie Europe 2019 (Effie Poland było pierwszym programem, który wprowadził tę kategorię u siebie), mająca na celu pokazanie spektrum działań biznesowych, w których marketing odgrywa kluczową rolę (choć nie jedyną). Kolejna nowość to kategoria Best of the Best Europe, nagradzająca najbardziej skuteczne działania marketingowe w regionie, można do niej zgłaszać kampanie, które wygrały Złote Effie w krajowych edycjach konkursu w Europie w 2018 roku. Natomiast Positive Change działa we współpracy ze Światowym Forum Ekonomicznym i docenia działania społecznie odpowiedzialne
i promujące ochronę środowiska. Mogą do niej się zgłaszać marki i organizacje non-profit. 

Effie Awards Europe był pierwszym ogólnoeuropejskimi konkursem w dziedzinie komunikacji marketingowej, oceniającym skuteczności komunikacji. Nagrody są otwarte dla wszystkich agencji
i marek, które prowadzą kampanie międzynarodowe (co najmniej w 2 krajach Europy). Europejska edycja Effie prowadzona jest od 1996 roku.

Pełna lista składu jury kategorii specjalnych dostępna na: https://www.effie-europe.com/html/special-juries.asp

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF