...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Forum Gospodarki Cyfrowej: Płatności w e-commerce

Jak pandemia i nowa rzeczywistość 2022 roku wpłynęły na stan płatności e-commerce? Polscy eksperci spróbują odpowiedzieć na to pytanie 25 października w ramach 10. edycji Forum Gospodarki Cyfrowej. Organizatorem przedsięwzięcia jest Izba Gospodarki Elektronicznej.

Forum Gospodarki Cyfrowej to jedno z ważniejszych spotkań liderów polskiej branży e-commerce oraz miejsce wymiany informacji z zakresu wyzwań gospodarki cyfrowej oraz przyszłości płatności cyfrowych. Tegoroczna edycja  skupi się na bardzo ważnych w obecnych czasach tematach – stanie po pandemii oraz nowych realiach, z koncentracją na płatnościach cyfrowych, które niwelują wszelkie bariery podczas zakupów w Internecie.Podczas konferencji zostaną przedstawione wyniki dot. płatności w e-commerce, które stale aktualizowane są coraz to kolejnymi raportami. Konferencja została podzielona na dwa bloki tematyczne obejmujące otoczenie formalno-prawne i biznesowe oraz nowe usługi, metody i technologie płatności. Wydarzenie odbędzie się w trybie online, na platformie Livestorm. 

„To wyjątkowe, bo jubileuszowe spotkanie. Łącznie od powstania e-Izby zorganizowaliśmy 4 konferencje online i 6 konferencji stacjonarnych, w których udział wzięło 1800 osób. Popularność, jaką niezmiennie cieszy się Forum Gospodarki Cyfrowej zapewnia nam możliwość kontynuowania projektu i rozwijania go wedle najwyższych europejskich standardów

powiedziała Patrycja Sass-Staniszewska, Prezes Izby Gospodarki Elektronicznej. 

Prowadzącym przedsięwzięcia został Sławomir Cieśliński, właściciel firmy konsultingowej specjalizującej się w zakresie elektronicznej gospodarki, szczególnie systemów płatności, identyfikacyjnych i transakcyjnych. Otwarcie zainauguruje Patrycja Sass-Staniszewska, prezes e-Izby. Następnie wystąpią m.in. Magdalena Jaworska (QUIDEA Advisory), Witold Chomiczewski (Kancelaria Lubasz i Wspólnicy), Katarzyna Czuchaj-Łagód (Mobile Institute), Krzysztof Jankowski (CRIF), Emanuel Wanat (kancelaria WKB), Monika Grabowska (Polska Bezgotówkowa), Przemysław Krenczyk (Adyen), Adam Miziołek (Twisto), Agata Błachowska (Tpay), Joanna Erdman (Polska Bezgotówkowa) i Maciej Przygórzewski (Walutomat.pl i InternetowyKantor.pl). Pełna lista prelegentów, program spotkania oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej organizatora – https://forumgc.pl/. 

Partnerami wydarzenia zostali: Adyen (partner główny), Tpay (partner wspierający).

Partnerzy Medialni: Brief.pl, e-biznes.pl, E-commerce w praktyce, Media Marketing Polska.

Sebastian Nowak