...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Mateusz Cygan – nowy Business Unit Director w V&P

Mateusz_Cygan

Stanowisko Business Unit Director w V&P w ostatnim czasie objął Mateusz Cygan. Mateusz będzie zarządzał działem Client Service agencji i odpowiadał za rozwój oferty z zakresu paid media.

Do zadań nowego dyrektora należeć będzie organizacja pracy oraz rozwój kompetencji w dziale Client Service, a także przygotowanie i zarządzanie ofertą agencji w zakresie zakupu mediów. Mateusz zadba, by cały zespół wyróżniał się doskonałą obsługą, elastycznością, szybkim reagowaniem na potrzeby klienta oraz budował wzorowe, długotrwałe relacje z klientami. Jego ambicją jest jeszcze bardziej wnikliwe poznanie i rozumienie ich biznesu oraz oferowanie im na tej podstawie innowacyjnych rozwiązań wynikających również z nowych kompetencji agencji, mocno rozwiniętych w obszarach digitalowych.

Mateusz ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami Client Service po stronie agencji, z naciskiem na obszar digital. Do V&P, w której zaczynał swoją karierę zawodową, wraca po 5 latach przerwy – przez ostatnie 2 lata zarządzał działami marketingu po stronie klienta (Gamivo i BrandLine Group), a wcześniej przez 3 lata piastował stanowisko Client Service Director | Interactive w agencji GPD.


Źródło: V&P

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF