...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Robert Biedroń: Nie warto udawać, że wie się wszystko. Trzeba działać z pokorą

Co łączy zarządzanie miastem i firmą? Co charakteryzuje dobrego samorządowca? Gdzie kończy się politykowanie, a zaczyna podejmowanie konkretnych decyzji? Jakim kluczem powinien posługiwać się prezydent miasta oraz każdy zarządca, formując zespół doradców i współpracowników? I wreszcie, czy polski samorząd może stać się towarem eksportowym, czy można budować wizerunek naszego kraju, odnosząc się do włodarzy polskich miast? Na te pytania odpowiada Robert Biedroń, prezydent Słupska, uhonorowany tytułem Człowiek Roku Brief for Poland 2015.

„Darzę wielkim szacunkiem tych włodarzy, którzy rozwijają swoje miasta, bo wiem jak ciężka jest to robota. To jak zarządzanie ogromną firmą…W moim mieście jest 95 tys. mieszkańców – to ogromna firma, którą trzeba zarządzać – i to w najlepszy możliwy sposób.” – mówi Robert Biedroń, prezydent Słupska, uhonorowany tytułem Człowiek Roku Brief for Poland 2015. 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF