...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Śniadanie społeczności Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie

Kolejne spotkanie z serii Śniadanie społeczności Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie za nami. Tym razem pod hasłem Gaming Decoded. Eksperci i zaproszeni goście dyskutowali na temat komunikacji marketingowej w gamingu i esporcie.

Tradycyjnie już, śniadanie odbyło się w gościnnych przestrzeniach Food Hall w Norblinie.

autor Adrianna Ojrzanowska

Prowadzącym panel był Wojciech Krzemień, CEO Brief

autor Adrianna Ojrzanowska

Gaming Decoded! Temat komunikacji marketingowej w gamingu i esporcie jest niezwykle obszerny i nie byłem pewny czy uda się zbudować pełen, ogólny obraz branży, ale gdy od jednego z uczestników usłyszałem: „No! Wreszcie to wszystko rozumiem!” poczułem, że chyba się udało. Nasi eksperci jak zwykle nie zawiedli i rzucili światło na ten temat z wielu perspektyw. Dziś łapcie zdjęcia a już niebawem wideo z wydarzenia. 

Wojciech Krzemień CEO Brief

Podczas wydarzenia  nie zabrakło pytań.

autor Adrianna Ojrzanowska

Czym jest komunikacja marketingowa w gamingu i esporcie, jak tworzyć produkty marketingowe w tej branży

autor Adrianna Ojrzanowska autor Adrianna Ojrzanowska

Spotkanie trwało ponad godzinę i utwierdziło w przekonaniu, że żadne calle i wirtualne konferencje nie zastąpią klasycznego spotkania przy kawie. Zatem do następnego !

 

autor Adrianna Ojrzanowska autor Adrianna Ojrzanowska autor Adrianna Ojrzanowska autor Adrianna Ojrzanowska

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF