...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

#TIGERSUNITED: Wirtualna konferencja organizowana przez Social Tigers już 11 maja 2020 roku

#tigersunited V urodziny social tigers

Z okazji 5. Urodzin Social Tigers, agencja organizuje bezpłatną konferencję marketingową. Na “scenie” wystąpią m.in. Franciszek Georgiew, Marek Piasek, Magdalena Pawłowska i Łukasz Chwiszczuk. W trakcie eventu będzie można wziąć udział w quizach na żywo, a także zrobić zakupy w “tygrysim” butiku – sklepie online przygotowywanym specjalnie na tę okazję i dostępnym tylko przez 48 godzin!

Motywem przewodnim wydarzenia jest hasło #tigersunited – celem konferencji jest wymiana doświadczeń, wzajemna pomoc i zaangażowanie do dyskusji i czynnego udziału wszystkich uczestników. Zaproszeni są wszyscy, a w szczególności zespół Social Tigers, klienci, partnerzy biznesowi i członkowie społeczności. Wydarzenia będą odbywać się w pokoju webinarowym, ale w grupie Tygrysy Socialu na Facebooku planowana jest “strefa networkingowa” w dedykowanych wątkach. Będzie więc okazja do zadania pytań prelegentom, a także do wymiany “wizytówek” i usług.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie darmowy – konieczna jest jedynie rejestracja: www.tigersunited.pl.

Po konferencji, zarejestrowane osoby otrzymają bezpłatny dostęp do wszystkich nagrań i prelekcji.


Źródło: informacja prasowa Social Tigers

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF