...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Wakacyjne Kino na Leżakach po raz trzeci z siecią Kaufland

16 czerwca rusza jedenasta edycja Kina na Leżakach, które w okresie wakacyjnym do 8 września odwiedzi kilkadziesiąt miejscowości w całym kraju. Sponsorem głównym tego największego w Polsce kina pod chmurką jest sieć sklepów Kaufland.

Wysokie temperatury skłaniają nas, by coraz więcej aktywności wykonywać na świeżym powietrzu. Od 16 czerwca do wachlarza propozycji, które można będzie realizować poza domem, dojdzie okazja do spędzenia kilku chwil wśród przyjaciół, na wygodnym leżaku, z dobrym filmem w tle. Wszystko za sprawą jedenastej edycji Kina na Leżakach, który Kaufland wspiera już po raz trzeci, tym razem jako sponsor główny wydarzenia.

– Tegoroczna edycja Kina na Leżakach to prawdziwa uczta dla fanów dużego ekranu. Cieszymy się, że w tym roku już po raz trzeci możemy współtworzyć to wydarzenie. Mamy nadzieję, że seanse zaproponowane przez organizatorów objazdowego kina pod chmurką zapewnią wiele wrażeń widowni, która zdecyduje się na dzielenie swoich wolnych, letnich wieczorów razem z nami – mówi Małgorzata Goss, ekspert w Pionie Planowania i Zakupu Mediów w Kaufland Polska.

Tegoroczny cykl spotkań ze sztuką filmową pod gołym niebem to największa tego typu impreza w naszym kraju. Na chętnych czeka niemal 60 projekcji. Pierwsza z nich już 16 czerwca w Bełchatowie. Przez ponad 2 miesiące będą się one odbywać między innymi w: Częstochowie, Rewalu, Chałupach, Władysławowie, Łebie, Koszalinie, czy Tomaszowie Mazowieckim. W programie kina pod chmurką znajdują się filmy obyczajowe i komediowe – polskie i zagraniczne, a także film dokumentalny o Ani Przybylskiej. Ostatni seans odbędzie się w Lesznowoli 8 września. Wszystkie projekcje są darmowe, a szczegółowy repertuar oraz trasa tegorocznej edycji Kina na leżakach znajdują się na stronie internetowej: www.kinonalezakach.pl.

::

INFORMACJA O KAUFLAND
Kaufland to odnosząca sukcesy międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland posiada ponad 1450 sklepów i zatrudnia ok. 148 000 pracowników. W Polsce sieć posiada 240 marketów i zatrudnia ok. 15 000 pracowników.
Asortyment sklepów Kaufland liczy kilkanaście tysięcy produktów. Sieć koncentruje się przede wszystkim na ofercie produktów świeżych – owoców i warzyw, produktów mlecznych, a także mięsa, wędlin, serów i ryb.
Kaufland realizuje swoją misję w oparciu o cztery fundamentalne wartości, którymi są: jakość, wybór, cena i łatwość zakupów. Jako firma odpowiedzialna, w ramach strategii zrównoważonego rozwoju pn. „Zróbmy to razem”, Kaufland angażuje w swoje działania różne grupy interesariuszy – pracowników, partnerów biznesowych, klientów, lokalne społeczności, organizacje pozarządowe oraz podejmuje i wspiera inicjatywy mające na celu promowanie zdrowego odżywiania, przeciwdziałanie marnowaniu żywności, poprawę dobrostanu zwierząt, przeciwdziałanie zmianom klimatycznym, redukcję zużycia tworzyw sztucznych.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF