Zbuntowane talenty – jak wykorzystać potencjał tkwiący w młodych buntownikach
Chyba każdy z nas zna film „Parszywa dwunastka”, czyli rzecz o amerykańskich żołnierzach, którym powierzono zadanie zlikwidowania niemieckich oficerów przebywających w niedostępnym zamku. Tę misję zlecono dwunastu skazańcom i buntownikom kwestionującym wojskowy ład i sposób myślenia. I właśnie oni zakończyli misję sukcesem, nieosiągalnym dla oddziału typowych żołnierzy. Dlaczego….Ponieważ buntownicy potrafią myśleć oryginalnie, dzięki czemu z łatwością wymyślają innowacyjne rozwiązania. W pracy kieruje […]
Chyba każdy z nas zna film „Parszywa dwunastka”, czyli rzecz o amerykańskich żołnierzach, którym powierzono zadanie zlikwidowania niemieckich oficerów przebywających w niedostępnym zamku. Tę misję zlecono dwunastu skazańcom i buntownikom kwestionującym wojskowy ład i sposób myślenia. I właśnie oni zakończyli misję sukcesem, nieosiągalnym dla oddziału typowych żołnierzy.
Dlaczego….Ponieważ buntownicy potrafią myśleć oryginalnie, dzięki czemu z łatwością wymyślają innowacyjne rozwiązania. W pracy kieruje nimi ciekawość i to właśnie owa ciekawość prowadzi ich do buntu.
Obecnie wiele firm spotyka się z wyzwaniem zarządzania zespołami wielopokoleniowymi, zwłaszcza w młodym pokoleniu Z jest wielu buntowników.
Jak nimi zarządzać? Czy warto pozwolić pracownikom na bunt? Jak się mają do tego tradycyjne modele zarządzania?
Zapraszam na webinarium, w którym wyjaśniam jak pracować z buntownikami, aby byli siłą zespołu.
Dominika Maciołek, Prezes Zarządu GenWhy
Edukatorka pokolenia Milenium i właścicielka firmy szkoleniowej GENWHY Jako trener biznesu już ponad 14 lat odkrywa potencjały zespołów i pracowników. Rocznie realizuje ponad 1200 godzin szkoleniowych, przeszkoliła ponad 70 % firm z listy 500 i zaprojektowała ponad 76 kompleksowych programów rozwojowych. W pracy Eksperta HR identyfikuje zmieniające się trendy na rynku pracy, tworzy ranking DREAM EMPLOYER . W ramach pracy w fundacji WHYGENERATION inspiruje, pomaga i szkoli wszystkie strony rynku pracy, wierzy w to, że w różnorodności pokoleniowej tkwi siła firm i przedsiębiorstw.