...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Agnieszka Mrówka z PKN ORLEN w Jury konkursu Dream Employer

agnieszka-mrowka

Do grona Jury konkursu Dream Employer dołączyła Agnieszka Mrówka, Kierownik Zespołu Budowania Marki Pracodawcy w PKN ORLEN.

Agnieszka jest ekspertem w zakresie projektowania i wdrażania kompleksowych rozwiązań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz praktykiem z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów związanych z wprowadzaniem i wdrażaniem nowoczesnych systemów zarządzania w międzynarodowych organizacjach z różnych branż i sektorów.

Posiada również doświadczenie w opracowywaniu i operacjonalizacji strategii i polityki personalnej oraz strategii employer brandingowej. Opracowywała i wdrażała rozwiązania z zakresu budowania kultury organizacyjnej, zaangażowania pracowników oraz przywództwa. Realizowała projekty dot. różnorodności i mobilności pracowników oraz budowania systemów motywacyjnych i zarządzania wiedzą.

Wykładowca na studiach podyplomowych, współautor kierunków studiów magisterskich, MBA i podyplomowych oraz Członek Rady Programowej Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. W PKN ORLEN kieruje zespołem odpowiedzialnym za budowanie marki pracodawcy w Grupie ORLEN.

Jestem ogromnie ciekawa zgłoszeń do konkursu, w którym będę miała przyjemność wyłaniać najciekawsze projekty i inicjatywy. Szczególną uwagę będę zwracała na rozwiązania, które sprzyjają rozumieniu potrzeb kandydatów i pracowników oraz budowaniu angażującego środowiska pracy i pozytywnych doświadczeń na każdym etapie pracy. Moim zdaniem, to właśnie te działania przekładają się na postrzeganie marki pracodawcy.

Agnieszka Mrówka, PKN ORLEN

Program Dream Employer został zainaugurowany 10 sierpnia debatą ekspertów oraz cyklem webinarów podejmujących tematy różnorodności pokoleniowej, elastycznych form pracy, budowania marki pracodawcy, tworzenia dobrych relacji wewnątrz organizacji oraz dobrostanu pracowników

Nagrania z wydarzeń można obejrzeć w mediach BRIEF oraz Dream Employer.

partnerzy DE program

 

Anita Florek