...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Michał Sołowow:”Mamy za mało polskich firm i za mało bogactwa”

Michał Sołowow

Milioner mówi, że polscy przedsiębiorcy nie potrzebują żadnych ulg, tylko tego samego boiska, tych samych warunków do rozwoju.

Michał Sołowow udzielił ciekawego wywiadu Biznes Misji.  Biznesmen od paru lat zajmuje pierwsze miejsce na liście 100 najbogatszych Polaków.

Rozmowa podzielona jest na dwie części i zaczyna się dzieciństwem milionera i tym co go ukształtowało. Następnie Michał Sołowow dzieli się wiedzą biznesową, problemami jakie mają polskie firmy oraz możliwymi rozwiązaniami. Na koniec garść inspiracji od Najbogatszego Polaka.

Ale aby nie streszczać zapraszam do wywiadu:

Część 1

Część 2

 

Jednocześnie oficjalnie rozpoczynamy współpracę z Brief.pl i będziemy publikować kolejne rozmowy z przedsiębiorcami.

Łukasz Smolarski – Founder Biznes Misji


Autor: 

Łukasz Smolarski

Łukasz SmolarskiInnovation Project Manager IKEA, Absolwent Wyższej Szkoły Biznesu-National Louis University, Akademii Leona Koźmińskiego a także Szkoły Głównej Handlowej. Stypendysta elitarnego programu dla Liderów, ufundowanego przez GE oraz Międzynarodowy Instytut Edukacji. Przez wiele lat związany z IT, gdzie sprawował kierownicze role. Pracował w globalnych firmach jak Gtech, Roche czy Hewlett Packard jako IT MANAGER, gdzie odpowiadał za międzynarodowe projekty m.in. Dubai Smart City, Vodafone NL, P&G. Ekspert w dziedzinach BIG DATA, AI i Innowacjach. Pasjonat nowych technologii, współtwórca programu lojalnościowego HP BADGE. Aktualnie odpowiedzialny za Projekty Innowacyjne w IKEA POLSKA, gdzie z sukcesem wprowadził m.in. KIOSK (Punkt Szybkich Zamówień). Z pasji twórca programu BIZNES MISJA, gdzie m.in. rozmawia ze znanymi osobistościami świata biznesu m.in: Michał Sołowow, dr Irena Eris, Michał Kiciński, Steve Woźniak(Apple) i ponad 160 innych gości. Autor bestsellerowej książki „Jestem Szalony”. Wykładowca, Mówca na konferencjach m.in. Puls Biznesu, członek Jury na Innowacyjny Biznes organizowany przez SAR. Prywatnie tata bliźniaków.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF