...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Miniserial o twórcach przestrzeni Trójmiasta

miniserial o przestrzeni Trójmiasta

„Twórcy czasu i przestrzeni” – to tytuł cyklu filmów, który jest częścią kampanii wizerunkowej dewelopera Invest Komfort, oferującego mieszkania premium w Gdyni, Gdańsku i Sopocie.

W serii ośmiu odcinków poznajemy twórców współczesnych budynków mieszkalnych: od projektantów, inżynierów i architektów, po rzemieślników i artystów.

Bohaterowie dzielą się z widzami swoim spojrzeniem na architekturę, zdradzają kulisy pracy
i opowiadają na czym polega tajemnica sukcesu dewelopera, który za swoje inwestycje otrzymał ponad 70 prestiżowych nagród, polskich i międzynarodowych.

Michal CiomekMówiąc o firmie, nie mogliśmy nie powiedzieć o ludziach. To dzięki nim nasze projekty budzą uznanie. Talent, doświadczenie i pasja naszych pracowników i współpracowników decydują o sukcesie firmy, która w ubiegłym roku obchodziła swoje 25 – lecie.

Michał Ciomek, architekt, twórca, dyrektor ds. przygotowania projektów Invest Komfort

Filmy oraz wywiady z twórcami dostępne są na specjalnie przygotowanej stronie www.tworcyinvestkomfort.pl

Anna TuzekInvest Komfort od lat wyznacza trendy na rynku nieruchomości. Cieszę się, że również nasza kampania wizerunkowa pokazuje, że można spojrzeć na komunikację marketingową nieruchomości w nieszablonowy sposób.

Anna Tuzek, dyrektor marketingu Invest Komfort

Norbert MiętkiWysokiej jakości seriale na platformach VOD stają się częścią kultury, postanowiliśmy wykorzystać to zjawisko w kampanii.

Norbert Miętki, koordynator produkcji filmowych ze strony Invest Komfort

Za koncept i opracowanie kampanii odpowiada agencja Communication Unlimited.

Rafał_Grzeszkowski_Za kamerą stanął uznany twórca filmów dokumentalnych – Maciej Puczyński. Podczas każdej wizyty w realizacjach Invest Komfort zdumiewa jakość dopracowania detali i pomysłowość rozwiązań. W kampanii, zapraszając odbiorców do metaforycznej kuchni, czyli do biur, pracowni i warsztatów twórców, chcemy pokazać, jak powstają te inwestycje.

Rafał Grzeszkowski, dyrektor kreatywny Communication Unlimited

Serial zabiera widza w podróż do świata współczesnej architektury, pomaga zrozumieć proces powstawania inwestycji oraz wyzwania, przed którymi stają ich twórcy. Wśród bohaterów filmów są osoby uznane i nagradzane na całym świecie. Filmy podejmują istotne tematy odpowiedzialności za przestrzeń wspólną, ponadczasowości i harmonii budynków z otoczeniem.

W najbliższych trzech miesiącach kampania Invest Komfort będzie promowana w prasie codziennej, branżowej i lifestylowej, w internecie i na nośnikach outdoor.


Źródło: Invest Komfort

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF